Konferencja Mediów Studenckich

To wydarzenie unikatowe w świecie akademickim. Przez trzy dni studenci z całego kraju mają możliwość uczestnictwa w panelach dyskusyjnych, wykładach i warsztatach, prowadzonych przez ekspertów, obytych w medialnej rzeczywistości. Ponadto każde z nich ma niepowtarzalną szansę na wymianę doświadczeń i pomysłów, związanych z pracą w mediach studenckich oraz zawarcie nowych znajomości i przyjaźni.

Program wydarzenia

Adresowany jest do młodych ludzi, tworzących sektor mediów studenckich, którzy chcą zgłębiać tajniki sztuki dziennikarskiej.

Podczas naszej konferencji uczestnicy mogą wziąć udział w tych punktach harmonogramu, które odpowiadają im najbardziej. Bogata oferta sprawia, że każdy znajduje coś dla siebie, niezależnie czy jego pasją jest dziennikarstwo muzyczne, sportowe, czy wojenne.

Ponadto stałym punktem programu są wycieczki do warszawskich redakcji. I tutaj organizatorzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom uczestników, dając im możliwość wyboru zwiedzenia redakcji prasowej, radiowej lub telewizyjnej.

Chcesz wziąć udział?

Do uczestniczenia w Konferencji Mediów Studenckich zapraszamy redakcje mediów studenckich z całej Polski.

Opłata akredytacyjna, umożliwiająca udział w Konferencji, wynosi 30 PLN. Cena obejmuje nocleg, udział we wszystkich panelach i warsztatach (w zależności od wyboru), lunch i przerwy kawowe oraz drobne upominki pamiątkowe.

Na wszelkie dodatkowe pytania chętnie odpowiemy.
kms.utv@gmail.com.

Materiały do pobrania:

   Plan Konferencji 2015    

Formularz zgłoszeniowy

      Mapka Kampusu UW