Magdalena Ciesielska
Magdalena CiesielskaRedaktor Naczelna Telewizji Studenckiej Uniwerek.TV

Koordynatorzy

Tomasz Gruszkiewicz
Tomasz GruszkiewiczKoordynator Działu Operatorów
Przychodząc do UTV dopiero rozpoczynał
swoją przyjaźń z kamerą. Pierwsze zdjęcia zepsuł, ale nie załamał się i pracował nad swoim rzemiosłem. Dziś kamerę rozumie lepiej niż samego siebie, a wszystko to dzięki UTV. To tutaj w każdej wolnej chwili chwytał za sprzęt i podnosił swoje umiejętności. Robi to wciąż, znakomicie łącząc obowiązki zawodowe z pasją, jaką niewątpliwie jest dla niego nasza telewizja.
Magdalena Ciesielska
Magdalena CiesielskaKoordynator Działu Produkcji
Kiedy zaczęła studia, wiedziała, że chce robić coś poza chodzeniem na wykłady – UTV było strzałem w dziesiątkę! Jak mówi: „Nie wyobrażam sobie studiowania bez UTV. Wspaniali ludzie, z którymi dzielę pasję, praca, która przynosi satysfakcję i rozwój zawodowy, który jest niezwykle cenny w trakcie studiowania.”
Brian Dam
Brian DamKoordynator Działu Montażystów
Powiedzieć o nim, że jest mistrzem montażu, to nie powiedzieć nic. Brian potrafi znacznie więcej niż można sobie wyobrazić, a Uniwerek.TV to nie jedyne miejsce, gdzie rozwija swój warsztat. Należy do „Reporterów Samozwańców”, więc niejedno już widział i niejedno przeżył, a swoje przygody oczywiście zawarł w materiałach filmowych.
Ewelina Dalecka
Ewelina DaleckaKoordynator Działu Fotografów
To już 3 lata, odkąd UTV zyskało taką personę, jaką jest Ewelina. W międzyczasie skończyła fotografię prasową, reklamową i wydawniczą na UW, ale nie tym zaprzątała sobie głównie głowę. Jej myśli nieustannie krążą wokół obiektywu. Początkowo zajmowała się fotografią modową i podróżniczą, ale dzięki naszej telewizji odkryła w sobie kolejne hobby – muzykę i teatr.
Maurycy Pieńkowski
Maurycy PieńkowskiKoordynator Działu Reporterów
Jak wyliczył, 7% wszystkich materiałów Uniwerek.TV jest jego autorstwa. Liczył na wynik dwucyfrowy, ale podobno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! Nie boi się stawać przed, jak i za kamerą, a montaż nie stanowi dla niego żadnego problemu. Dodatkowo wciąż jest głodny nowych wyzwań! Jest wrogiem rutyny i przewidywalności w materiałach oraz wierzy, że stacja w końcu trafi do multipleksu.
Katarzyna Cieślak
Katarzyna Cieślakkoordynator Działu Promocji i Współpracy
Do Uniwerka trafiła przez przypadek, a została na dłużej. Dziś zdobywa doświadczenie w promocji i działaniach PR. Obecnie nie wyobraża sobie życia bez Działu Promocji i Współpracy, którego jest kołem napędowym. Legenda głosi, że dla UTV wróciła aż zza oceanu. Zawsze pełna pomysłów, energii i determinacji, by każdy projekt zakończyć sukcesem.