Nadchodzi XI edycja Stage4YOU

5 grudnia ruszyły zgłoszenia do kolejnej edycji programu, w którym zespoły i samodzielni wykonawcy mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i rozpocząć karierę w branży muzycznej.

Po jubileuszowej dziesiątej edycji programu Stage4YOU nadszedł czas na kolejną-jedynastą edycję przebojowego programu muzycznego. Do udziału w programie mogą zgłaszać się młodzi muzycy, zarówno zespoły, jak i soliści. Zgłoszenia można przesyłać do 9 stycznia przez formularz: https://bit.ly/3h4ZOkF. Organizatorzy gwarantują niezapomniane doświadczenia i emocje oraz możliwość zdobycia nowych umiejętności. – Zachęcamy do zgłoszeń zarówno zespoły, wokalistów i solistów – mówi Karolina Nowosielska, koordynatorka programu.

Program jest podzielony na cztery etapy, podczas których uczestnicy będą prezentowali swoje talenty muzyczne. W pierwszym etapie kandydaci przesyłają zgłoszenia wraz z wersją demo. Po dokładnej analizie zgłoszeń jury wybierze około 20 uczestników, którzy zostaną zaproszeni na przesłuchania do Warszawy. Po wysłuchaniu występów na scenie wyselekcjonowanych zostanie 8 zespołów, które przejdą do następnego do kolejnego etapu programu. Następnie artyści zostaną dobrani w cztery pary, w których będą między sobą toczyć muzyczne bitwy. Z każdej pary do finału przejdzie tylko jeden zespół. Przed Wielkim Finałem muzycy zostaną zaproszeni do studia, w którym powstaną materiały wideo o ich zespołach. Ostatni etap programu odbędzie się w jednym z warszawskich klubów, gdzie o zwycięstwie zadecydują głosy jury oraz publiczności.

Poprzednie edycje Stage4YOU

W tegorocznej, dziesiątej edycji gwiazdą programu była Margaret. W 2022 roku zwycięzcą został zespół Mish Mash, który po paru miesiącach od wygranej może pochwalić się występem na Juwenaliach Warszawskich oraz występem w Kinotece.

W poprzednich edycjach programu mogliśmy zagościć wiele znanych i lubianych muzyków m.in.: Dawida Podsiadło, Michała Szpaka, Kwiat Jabłoni i Mery Spolsky. W jury zasiadali również: Łukasz Noszczak – założyciel Uniwerek.TV, Dominik Łuniewski – właściciel Postęp Studio, Olga Czyżewska – reżyserka teledysków i Robert Gajewski – Kayax Records. Organizatorzy nie zdradzają jeszcze, kogo zobaczymy na scenie jedenastej edycji programu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s