Witaj na UW! Jak odnaleźć się w systemie IRK?

Właśnie odebrałeś wyniki z matury i stoi przed Tobą jeden z najbardziej ekscytujących wyborów życiowych, jednak proces rekrutacji na studia wydaje Ci się zbyt skomplikowany?

keyboard-70506_640

Pierwsza tura rejestracji na studia na Uniwersytecie Warszawskim rozpoczęła się 5 czerwca i potrwa do 5 lipca – to wystarczająco dużo czasu, aby poznać zasady i zalogować się w serwisie służącym do rekrutacji. Przedstawiamy kroki, przez które musisz przejść w systemie IRK, aby pomyślnie zarejestrować się na wybrany przez siebie kierunek!

1. Krok pierwszy to rejestracja za pośrednictwem strony irk.uw.edu.pl. Po podaniu adresu e-mail i hasła otrzymasz link aktywacyjny na swojej poczcie elektronicznej. Następnie możesz przejść do wypełniania formularza i podania danych osobowych: podstawowych informacji oraz wyników z egzaminu dojrzałości (bez tego nie jest możliwy zapis na wybrany kierunek studiów).

usos

 

2. Wybierz kierunki studiów i zapisz się na nie oraz dokonaj opłaty rekrutacyjnej. Pamiętaj o załączeniu dokumentów, jeśli to konieczne.

Bez tytułu2

WAŻNE! Warto sprawdzić przed rejestracją na kierunek i dokonaniem opłaty rekrutacyjnej, jakie są wymogi na dane studia. Jeśli masz wątpliwości, co do zakwalifikowania się na kierunek lub rozważasz wybór innego, możesz porównać swoje wyniki z ogólnodostępnymi progami punktowymi na dane studia w ubiegłych latach – wystarczy znaleźć je w Internecie.

Bez tytułu5

Opłaty rekrutacyjnej dokonasz, wykonując przelew na podane w systemie irk konto. Pamiętaj o zachowaniu dowodu dokonania wpłaty – liczy się data dokonania transakcji, a nie jej zaksięgowania.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, zajrzyj na stronę http://rekrutacja.uw.edu.pl/zasady-rekrutacji/.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s