Nie czekajcie i już dziś skorzystajcie z Witaj po feriach!

Zmęczeni sesją? Samorząd oferuję na to lekarstwo – animacje i gadżety.

Ostatnie parę tygodni dla większości pracowników i studentów były wyczerpujące. Kumulacja egzaminów, stres związany z zaliczeniami i wymarzony powrót do domu – z tym mierzyła się duża część z nas. Od wczoraj w 12 miejscach na Uniwersytecie Warszawskim studenci mogą zyskać pakiet zimowych gadżetów, dzięki Samorządowi Studentów UW, w ramach akcji Witaj po feriach!

Wydarzenie to ma zachęcić studentów do pracy w nowym semestrze i przedłużyć dobre wspomnienia z przerwy międzysemestralnej. Miłe upominki i trochę rozrywki od Samorządu Studentów UW to dobry początek na rozpoczęcie semestru letniego. „Korzystając z pomocy członków Komisji Promocji i Współpracy Biznesowej, zebraliśmy wrażenia z dotychczasowych edycji wydarzenia. Chcemy jak najlepiej wychodzić naprzeciw oczekiwań i potrzeb studentów.” – mówi koordynatorka Marta Burzyńska, Przewodnicząca Komisji Promocji i Współpracy Biznesowej. Do 29 lutego możemy skorzystać z atrakcji Witaj po feriach!, ponadto w Tłusty Czwartek akcja zawita na Kampus Główny.

W ramach odskoczni od początku zajęć studenci coraz częściej decydują się na skorzystanie z animacji i gier oferowanych przez Samorząd po feriach. Dużą popularnością cieszą się quizy graficzne z wiedzy o UW oraz zadania na kreatywność. Z racji braku śniegu za oknem jednym z zadań jest udawanie bałwana. W zamian za udział w wydarzeniu można uzyskać wiele atrakcyjnych upominków, które pomogą przetrwać kolejny semestr nauki. Organizatorzy stawiają na ekologię więc możemy wygrać drewniane ołówki, wielorazowe torby, metalowe słomki. Największym zainteresowaniem cieszą się długie skarpetki i szaliki z logiem czterdziestolecia Samorządu Studentów UW.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s