Zostań Przedsiębiorcą Roku Uniwersytetu Warszawskiego!

Wiosną rozstanie rozstrzygnięta IV edycja konkursu „Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego”. Do 1 marca 2021 roku można zgłosić się i zawalczyć o prestiżowy tytuł.

Nie każdy może zostać przedsiębiorcą

W konkursie mogą wziąć udział studenci, pracownicy oraz absolwenci Uniwersytetu Warszawskiego, którzy tworzą innowacje, zakładają przedsiębiorstwa oraz działają na rzecz gospodarki i społeczeństwa. Przedsiębiorcy mogą spróbować swoich sił w kilku kategoriach: „Master of Business”, „Start-up Roku Uniwersytetu Warszawskiego”, „Innowacja/Innowator Roku”, a także „Przedsiębiorca Społeczny”.

Rok temu wygrali

W ostatnich latach już trzykrotnie wyłoniono laureatów konkursu. W zeszłorocznej edycji nagrodzone zostały firmy takie jak Bracia Sadownicy – firma zgłoszona w kategorii „Start-up Wydziału Zarządzania”. Oprócz tego komisja konkursowa przyznaje wyróżnienia, a także nagrody specjalne – na przykład w II edycji konkursu firma Blumil otrzymała nagrodę w specjalnej kategorii „Przełamywanie Barier”. Oprócz pamiątkowych dyplomów i statuetek, zwycięzcy mogą liczyć na promocję firmy – dzięki posiadaniu prestiżowego tytułu firma może stać się bardziej rozpoznawalna.

Finał IV edycji jeszcze przed nami

Do początku marca 2021 r. trwa przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji. Ogłoszenie finalistów konkursu odbędzie się 8 kwietnia, natomiast gala finałowa, na której poznamy laureatów, planowana jest na 22 kwietnia. Żeby wziąć udział w konkursie, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy, który można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia. Przedsiębiorcy nie zawsze zgłaszają się osobiście – pracownicy UW mają możliwość zgłoszenia przedsiębiorstw, których założyciele są związani z uczelnią. W tym przypadku organizatorzy będą kontaktować się z danym przedsiębiorcą, by uzyskać zgodę na udział w konkursie. Nie trzeba jednak czekać do ostatniej chwili – warto zgłosić się już teraz!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s