Stage4YOU powraca z kolejną edycją!

Już lada moment, bo 6 lutego, ruszają Przesłuchania do kolejnej edycji flagowego programu Uniwerek.TV, czyli Stage4YOU. Oto kilka podstawowych informacji o tegorocznej edycji tego muzycznego przedsięwzięcia.

Źródło: Facebook/@Stage4YOU

Stage4YOU to program muzyczny dla początkujących solistów oraz zespołów, którzy chcą spróbować swoich sił na większej scenie i zawalczyć o występ na Juwenaliach Uniwersytetu Warszawskiego oraz nakręcenie profesjonalnego teledysku wraz z ekipą UTV. 

Na przestrzeni lat w jury zasiadały najróżniejsze osoby ze świata muzyki. Swoją obecnością zaszczycił nas między innymi Dawid Podsiadło, Skubas czy Michał Szpak. Kogo możemy spodziewać się w składzie jury jubileuszowej edycji Stage4YOU? Nie mogło zabraknąć osoby, która co roku zajmuje fotel jurora, czyli Łukasza Noszczaka. Łukasz jest założycielem oraz byłym Redaktorem Naczelnym Uniwerek.TV. Przez wiele lat współtworzył Stage4YOU i zna ten program jak nikt inny. Pozostałe dwa fotele jurorskie zajmą osoby bezpośrednio związane ze światem muzyki. Jeden z jurorów to Robert Gajewski, człowiek o wielu pasjach. Robert to dziennikarz muzyczny, producent koncertów, manager oraz od 9 lat współpracuje z wytwórnią Kayax. Ostatni fotel zajmie Dominik Łuniewski, który jest współzałożycielem Postęp Studio oraz właścicielem Patent Studio. Dominik współpracował z wieloma utalentowanymi muzykami między innymi z Pezetem & Onarem, Natalią Szroeder czy Rosalie. 

A oto lista uczestników, którzy pojawią się w jubileuszowej X edycji programu Stage4YOU:

Autorka: Karolina Pleskot

Również w tym roku sponsorem Stage4YOU jest niezastąpiona firma Red Bull. W minionych edycjach dzięki Red Bullowi nasi uczestnicy byli nieustannie napełnieni pozytywną energią i wigorem, a podczas występów dostali skrzydeł! Jak nam nie wierzycie to zapraszamy do obejrzenia wspomnień uczestników z poprzednich edycji.

Partnerami tegorocznej, wyjątkowej edycji jest Uniwersytet Warszawski, który wspiera działania UTV na każdym kroku. Fundacja, która od zawsze ma na uwadze studentów oraz absolwentów UW, czyli Universitatis Varsoviensis. Równie istotnym partnerem, jest firma Staropolanka, która zadba o nawodnienie zarówno uczestników, jak i organizatorów wydarzenia. Ostatnim, jednak niezastąpionym partnerem, jest oczywiście klub Proxima, w którym po raz 10. nasi uczestnicy będą rywalizować o wygraną w programie. 

O naszym wydarzeniu usłyszysz od Radia Aktywnego, czyli internetowego radia Politechniki Warszawskiej oraz od Radia Kampus, który jest stacją działającą przy Uniwersytecie Warszawskim. Przeczytać o Stage4YOU możecie też w studenckiej gazecie artystycznej Kolaż, ale również w niezależnym miesięczniku studentów SGH, czyli MAGIEL. Informacje o Stage4YOU znajdziecie na portalu Warszawa za darmo – waw4free, który opisuje wszelkie bieżące wydarzenia odbywające się na terenie stolicy.

Tymczasem nadstawiajcie uszu, bo już w tę niedzielę, 6 lutego, odbywają się Przesłuchania uczestników X jubileuszowej edycji Stage4YOU! Trzymamy kciuki za każdego z osobna i życzymy sukcesów zarówno w tym programie, jak również w dalszej części drogi muzycznej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s