Samorząd Studentów „Wita po feriach”

Nagrodą za zdaną sesję, szczególnie tę w bólach i mękach, dla każdego studenta są ferie zimowe. Niestety, wszystko co dobre się kiedyś kończy. Dzięki akcji „Witaj po feriach” powrót na uczelnie nie musi być wcale taki trudny!

Każdy student, a tym bardziej ten wymęczony po dwutygodniowej sesji i serii kolokwiów przed nią, potrzebuje odpoczynku. Nic dziwnego więc, że wszyscy tak radośnie witamy ferie zimowe i chcemy, aby ten błogi czas odpoczynku i beztroski trwał bez końca. Akcja Samorządu Studentów UW „Witaj po feriach” jest skierowana do osób, które nie mogą się pogodzić z końcem przerwy zimowej.

W ramach tego wydarzenia, od dzisiaj do czwartku, zarówno na Kampusie Głównym, jak i na Kampusie Ochota, wydziałach przy ulicy Szturmowej, Stawki czy alei Niepodległości, studenci mogą otrzymać pakiet gadżetów uniwersyteckich, które z pewnością przydadzą im się podczas zajęć w nowym semestrze. „Witaj po feriach” jest odpowiednikiem „Witaj na UW”, która jest coroczną akcją organizowaną w celu integracji nowych studentów z Uniwersytetem Warszawskim” – mówi Marcin Gzylewski, Wiceprzewodniczący Komisji Promocji i Współpracy Biznesowej.

W czwartek, czyli ostatni dzień akcji, na studentów czeka także słodki poczęstunek z okazji Tłustego Czwartku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s